ServiceNow Developer

IT LeasingTeam

Anywhere

Posted 7 days ago

Województwo

Mazowieckie

Miasto

Warszawa

Branża

IT

Nr ref.

007564

Data publikacji

2024-06-06

Oferta ważna do

2024-07-06

Zakres obowiązków KONKRETY:

  • Stawka: Jesteśmy w pełni otwarci na Twoją propozycję. Zachęcamy do podania w formularzu odpowiedniej kwoty B2B
  • Miejsce pracy/praca zdalna: Zapewniamy dużą swobodę pracy zdalnej, przy czym od czasu do czasu chętnie zaprosimy Cię do warszawskiego biura na PI planning/workshop.
  • Sektor: Scandinavian IT Services
  • Projekt/Opis: Zapewnienie dostępności i stabilności platformy ServiceNow, rozwijanie platformy poprzez dostosowywanie jej funkcjonalności do potrzeb interesariuszy oraz wspieranie istniejących procesów związanych z ITSM i CSM.
  • Proces rekrutacji: 1-etapowy (techniczne spotkanie zdalne), sporadycznie może się zdarzyć krótkie dodatkowe spotkanie z Managerem połączone z decyzją
  • Szacowany czas trwania projektu: Długoterminowy/bezterminowy
  • Czas pracy/Strefa czasowa: Standardowe polskie godziny pracy
  • Technologie na... projekcie: ServiceNow, REST, SOAP, MID Server, LDAP, SSO, CSM ServiceNow, JavaScript,HTML,CSS, LDAP, SSO, ATF

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Udział w rozwoju platformy
  • Analiza wymagań biznesowych w celu opracowania optymalnego rozwiązania
  • Testowanie i walidacja rozwiązań technicznych
  • Działania wdrożeniowe/inicjowanie działań usprawniających
  • Utrzymanie i wsparcie platformy
  • Integracja z innymi systemami/platformami
  • Dokumentowanie rozwiązań
  • Współpraca z właścicielem produktu, programistami i operacjami IT w celu zapewnienia płynnej integracji i przyjęcia nowych rozwiązań

Oczekiwania

Ta oferta będzie idealna dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Minimum trzy lata doświadczenia z ServiceNow jako programista
  • Doświadczenie w JavaScript, HTML, CSS
  • Ogólna znajomość technik integracji ServiceNow (REST, SOAP, MID Server) i narzędzi innych firm (LDAP, SSO)
  • Znajomość ITSM oraz części CSM ServiceNow
  • Bardzo dobrą znajomość angielskiego (przynajmniej na poziomie B2+)

Byłoby miło, gdybyś posiadał:

  • Praktyczną znajomość ATF

Oferta

Warto do nas dołączyć, ponieważ oferujemy:

  • Pracę zdalną (raz w miesiacu zachęcamy do wizyty w warszawskim biurze oraz na dedykowanych warsztatach).
  • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.
  • Dopłatę do karty MultiSport oraz ubezpieczenia.
  • Elastyczne godziny startu pracy.
  • Szansę na uczestniczenie w kluczowych projektach dla dużej firmy działającej w bardzo stabilnym sektorze
Get Job Offers NEW
Job Offer
Sign up as a candidate and have companies like IT LeasingTeam reach out to you directly with opportunities!
Create Profile
New ServiceNow Jobs via Email

Stay up to date with new roles and opportunities. Sent weekly.